montáže vodáren a čerpadel EcoSmart

CHCETE DODAT KOMPLETNÍ VYSTROJENÍ VRTU NEBO STUDNY VČETNĚ VÝKOPOVÝCH PRACÍ, OSAZENÍ ZHLAVÍ VRTU A ZAVEDENÍ VODY DO OBJEKTU? NAPIŠTE NÁM NEBO ZAVOLEJTE A DOHODNEME SPOLU NÁVŠTĚVU TECHNIKA PŘÍMO U VÁS. DOHODNETE ROZSAH PRACÍ A IHNED OBDRŽÍTE NEZÁVAZNOU NABÍDKU.

 

SLEVA NA MONTÁŽ 1000,- NEBO 1500,- KČ


Pokud máte svého instalatéra, který není naším obchodním partnerem, ale chtěli byste, aby Vám navrhl, dodal, správně instaloval a zprovoznil naší vodárnu nebo čerpadlo  a měl komu zavolat v případě nouze, řekněte mu, ať koupí Vaší vodárnu nebo čerpadlo u nás. Nebo nám pošlete jeho telefonní číslo nebo e-mail, a my spolu s ním dohodneme vše potřebné  pro úspěšnou montáž.

  •  Vy od nás získáte slevu jako poděkování za důvěru, ale i jistotu správné instalace a dlouhodobého provozu  -
  • sleva 1000,- Kč* na jakékoliv samostatné čerpadlo řady ECO 4
  • sleva 1.500 Kč* na jakoukoliv vodárenskou sestavu EcoSmart z kategorie Vodárny pro vrty , Vodárny pro studnyVodárny pro zvýšení tlaku nebo Vodárny pro DEŠŤOVKU
  •  Váš instalatér získá nejlepší podmínky a podporu pro úspěšnou montáž
  •  Váš instalatér Vám může dodat vodárnu pro bytový dům pouze s 15% DPH - s EcoSmartem tak ušetříte 2x

             

Víme, že budete s dobře instalovanou vodárnou nebo čerpadlem EcoSmart spokojeni. Možná o svých zkušenostech řeknete svým sousedům, kolegům či příbuzným a oni si výrobek EcoSmart pořídí také s výše uvedenými výhodnými slevami.

*  V okamžiku prodeje Vaší vodárny nebo čerpadla  EcoSmart  Vašemu instalatérovi,  bude snížena fakturovaná částka o Vašich 1000,- Kč  nebo 1500,- Kč vč. DPH.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zásady používání souborů cookies.   Podmínky ochrany osobních údajů.