POMOC A SLEVA CORONAVIR

POMOC V KRIZI 1000,- NEBO 1500,- KČ


V této těžké době se snažíme pomoci lidem v nouzi. Rozbila se Vám Vaše vodárna ve vrtu nebo studni, popř. posilovačka na zvýšení tlaku? Jednoduše objednejte EcoSmart a my Vám darujeme SLEVU!

             

Víme, že budete s dobře instalovanou vodárnou nebo čerpadlem EcoSmart spokojeni. Možná o svých zkušenostech řeknete svým sousedům, kolegům či příbuzným a oni si výrobek EcoSmart pořídí také s výše uvedenou výhodnou pomocí.

A zde nabízíme pomoc ve formě levné dopravy především o víkendech a svátcích !!

                                                         giphy (1)

 

 
600
6011600601
Akce KRIZOVÁ SLEVA 1500,-
EcoSmart Expres kurýr celá ČR
  • 2 100 Kč
    71 %
EXPRESS KURÝR - dopraví čerpadlo IHNED
Kód: 111
Potřebujete produkt  EcoSmart ihned? Po předchozí dohodě e-mailem, SMS nebo telefonicky Vám  EXPRES KURÝR dopraví Váš EcoSmart do 3-7 hodin po celé České Republice. Dodací doba je závislá na momentální kapacitě EXPRESS KURÝRA, na dopravní vzdálenosti a momentálních klimatických podmínkách. Na tuto službu se nevztahuje doprava zdarma.  Bez předchozí dohody nelze objednat !!  NEJRYCHLEJŠÍ  JE  KONTAKT   SMS - tel. 603 561 170
495,87 Kč bez DPH
600 Kč
Před objednáním nutný dotaz e-mailem, SMS nebo telefonicky
Detail

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zásady používání souborů cookies.   Podmínky ochrany osobních údajů.