ODBORNÍ TECHNICI ECOSMART

SLEVA NA MONTÁŽ 1000,- NEBO 1500,- KČ


Pokud máte svého instalatéra, který není naším obchodním partnerem, ale chtěli byste, aby Vám navrhl, dodal, správně instaloval a zprovoznil naší vodárnu nebo čerpadlo  a měl komu zavolat v případě nouze, řekněte mu, ať koupí Vaší vodárnu nebo čerpadlo u nás. Nebo nám pošlete jeho telefonní číslo nebo e-mail, a my spolu s ním dohodneme vše potřebné  pro úspěšnou montáž.

  •  Vy od nás získáte slevu jako poděkování za důvěru, ale i jistotu správné instalace a dlouhodobého provozu  -
  • sleva 1000,- Kč* na jakékoliv samostatné čerpadlo řady ECO 4
  • sleva 1.500 Kč* na jakoukoliv vodárenskou sestavu EcoSmart z kategorie Vodárny pro vrty , Vodárny pro studnyVodárny pro zvýšení tlaku nebo Vodárny pro DEŠŤOVKU
  •  Váš instalatér získá nejlepší podmínky a podporu pro úspěšnou montáž
  •  Váš instalatér Vám může dodat vodárnu pro bytový dům pouze s 15% DPH - s EcoSmartem tak ušetříte 2x

             

Víme, že budete s dobře instalovanou vodárnou nebo čerpadlem EcoSmart spokojeni. Možná o svých zkušenostech řeknete svým sousedům, kolegům či příbuzným a oni si výrobek EcoSmart pořídí také s výše uvedenými výhodnými slevami.

*  V okamžiku prodeje Vaší vodárny nebo čerpadla  EcoSmart  Vašemu instalatérovi,  bude snížena fakturovaná částka o Vašich 1000,- Kč  nebo 1500,- Kč vč. DPH.

 

 
0
1101

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Pelouch VRTY, STUDNY NA KLÍČ, vystrojení čerpadlem, montáže vodáren do vrtů
Montáže vodáren EcoSmart - B. PELOUCH
VRTY, STUDNY NA KLÍČ - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Skruže, šachty, ZEMNÍ PRÁCE VÝKONNÝM MINIBAGREM CAT, KONTEJNEROVÉ NÁKLADNÍ AUTO, DIAMANTOVÉ JÁDROVÉ VRTÁNÍ, instalatérské práce, zavedení vody do  objektu, kompletace instalatérských sítí.
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŘÍMO U PANA PELOUCHA tel. 737 148 008
   
MACH VRTY, STUDNY MONTÁŽE VODÁREN, ČERPADEL
Montáže vodáren EcoSmart - F. MACH
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Instalatérské práce, zavedení vody do domu, kompletace instalatérských sítí v budovách.  
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŔÍMO U PANA MACHA, tel. 603 562 230
   
JEŽEK VRTY, STUDNY MONTÁŽE VODÁREN, ČERPADEL
Montáže vodáren EcoSmart - J. JEŽEK
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Instalatérské práce, zavedení vody do domu, kompletace instalatérských sítí v budovách, topenářské práce.    
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŘÍMO U PANA JEŽKA tel. 606 176 280
   
KŘESÁK VRTY, STUDNY MONTÁŽE VODÁREN, ČERPADEL, vystrojení vrtů a studní čerpací technikou, čerpadly a vodárnami
Montáže vodáren EcoSmart - J. KŘESÁK
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Instalatérské práce, zavedení vody do domu, kompletace instalatérských sítí v budovách, topenářské práce, tepelná čerpadla.  
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŘÍMO U PANA KŘESÁKA tel. 728 102 739
   
vrtané studny, vrty, montáže čerpadel, vodáren, vystrojení vodárnou, vodárna do vrtu VRTY, STUDNY NA KLÍČ - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Vystrojování vrtů a studní čerpací technikou. Čištění vrtů. Vystrojení vrtů
Montáže vodáren EcoSmart - J. TOMAN
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Čištění a revitalizace vrtů, kontroly vrtů kamerou, instalatérské práce.
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŘÍMO U PANA TOMANA, tel. 607 102 694
   
K3 VRTY, STUDNY MONTÁŽE VODÁREN, ČERPADEL – kopie
Montáže vodáren EcoSmart - K3 KT, s.r.o.
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Instalatérské práce, zavedení vody do domu, kompletace instalatérských sítí v budovách, topenářské práce, výměníkové stanice, správa TZB.    
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ U TECHNIKŮ K3 KT s.r.o.
   
Majer VRTY, STUDNY MONTÁŽE VODÁREN, ČERPADEL – kopie
Montáže vodáren EcoSmart - L. MAJER
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - DODÁNÍ, MONTÁŽ a ZPROVOZNĚNÍ VODÁREN A ČERPADEL,  i nstalatérské práce, zavedení vody do domu, kompletace instalatérských sítí v budovách, JÁDROVÉ  VRTÁNÍ, VYHLEDÁVÁNÍ ÚNIKŮ Z VODOVODŮ, topenářské práce. To vše pro průmyslové objekty, zemědělskou výroby i privátní zákazníky.    
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŔÍMO U PANA MAJERA, tel. 605260868
   
SLÁDEK VRTY, STUDNY MONTÁŽE VODÁREN, ČERPADEL
Montáže vodáren EcoSmart - L. SLÁDEK
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Instalatérské práce, zavedení vody do domu, kompletace instalatérských sítí v budovách, topenářské práce.    
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŘÍMO U PANA SLÁDKA tel. 602 186 432
   
Trevita zahrady, závlahy, závlahové systémy, zahradní design, parkové realizace, vodárny, vystrojení montáže vrty, EcoSmart vodárny a čerpadla
Montáže vodáren EcoSmart - TREVITA s.r.o.
REALIZACE ZAHRAD, PARKOVÉ A KRAJINNÉ ÚPRAVY. AUTOMATICKÉ ZÁVLAHOVÉ  SYSTÉMY - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Skruže, šachty, akumulační nádrže. ZEMNÍ PRÁCE VÝKONNÝMI STROJI, KONTEJNEROVÁ NÁKLADNÍ AUTA, DOPRAVA.
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŔÍMO V TREVITA - tel. 606 772 776
   
vrtané studny, vrty, montáže čerpadel, vodáren, vystrojení vodárnou, vodárna do vrtu SMOLA Vladimír
Montáže vodáren EcoSmart - V. SMOLA
VRTY, STUDNY NA KLÍČ - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Skruže, plastové šachty, ZEMNÍ PRÁCE MINIBAGREM, KONTEJNEROVÉ NÁKLADNÍ AUTO, PRONÁJEM KONTEJNERŮ. Instalatérské práce, kompletace inženýrských sítí v budovách, zavedení vody do objektu.  
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŘÍMO U PANA SMOLY tel. 602 500 100
   
SVATÝ montáž vodáren a čerpadel do vrtů, pobočka Praha
Montáže vodáren EcoSmart - Z. SVATÝ
VYSTROJOVÁNÍ  VRTANÝCH  A  KOPANÝCH  STUDNÍ ČERPACÍ TECHNIKOU - dodání, montáž a zprovoznění vodáren, čerpadel. Instalatérské práce, zavedení vody do domu, kompletace instalatérských sítí v budovách, topenářské práce.    
0 Kč
SLUŽBA NA DOTAZ PŘÍMO U PANA SVATÉHO tel. 602 840 489
   

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zásady používání souborů cookies.   Podmínky ochrany osobních údajů.