Automatické tlakové stanice

Průmyslové vodárny a posilovací stanice  s ponornými i povrchovými čerpadly dodáváme podle individuálních požadavků  zákazníka. Na základě našich dlouholetých zkušeností zpravidla upravujeme i projektově navržené stanice, výjimkou nejsou zcela nevhodně systémově navržené stanice, občas i bez důležitých prvků, jako jsou ochrany proti chodu nasucho, malé nebo naopak zbytečně velké vyrovnávací tlakové nádoby apod. Stanice lze sestavit z našich čerpadel řad ECO, popřípadě i z čerpadel jiných značek dle Vašich požadavků. K ovládání a řízení provozu  používáme osvědčené frekvenční měniče EcoPower 230 a 400.

Provozujete stanici u které Vám revizní technik neprodloužil životnost velkých tlakových nádob např. z důvodu koroze? Nádoby zrušte a stávající čerpadla Vám vybavíme frekvenčními měniči a dokompletujeme do plnohodnotné automatické stanice. Frekvenční měniče již nejsou dražší než tlakové nádoby a navíc díky jim  významně snížíte provozní náklady a zvýšíte mechanickou životnost čerpadel.

Provozujete stanici sestavenou z in-line čerpadel pracujících v sacím režimu? A nefunguje správně? In-line čerpadla nejsou pro sací režim zcela optimální, přesto je projektanti  pro tento režim běžně navrhují. Pokud to stavební podmínky dovolí a do akumulační nádrže je možné instalovat ponorná čerpadla, dodáme Vám stanici složenou z maximálně  šesti  ponorných čerpadel ECO4 a příslušného počtu frekvenčních měničů komunikačně propojených do řídícího systému. Okamžitě se Vám zvýší uživatelský komfort a ihned snižujete provozní náklady!

Potřebujete čerpadlo do protipožárního systému? Měniče EcoPower mají nastavitelnou funkci pravidelného protáčení čerpadla pro zabezpečení 100% připravenosti na případný požární zásah!

Pokud potřebujete konzultaci, návrh, dodání nebo zprovoznění  průmyslové automatické stanice, prosíme zavolejte nebo nám napište. Určitě Vám dokážeme pomoci.  

Expert EcoSmart Industrial: 

tel: 603 561 170 (po-pá 8,00,-16,00)                                 YTLogo_old_new_animation.0 Video ATS EcoSmart

                                                                                                                          YTLogo_old_new_animation.0Měnič EcoPower pro požární vodovod

                                                                                         YTLogo_old_new_animation.0 EcoSmart zásobuje zemědělský provoz

e-mail: ecosmart@post.cz

EcoSmart ATS - precizní instalace