Čerpadla

Ponorná celonerezová čerpadla do vrtů, určená pro běžné instalace v tlakovými nádobami, pro zásobování i vyčerpávání  vodojemů a nádrží. V nabídce jsou výkony  pro zásobování vodou hotelů, penzionů, průmyslových objektů, zemědělských provozů i malých privátních objektů z vrtů až do hloubky 190 metrů.

V tomto oddělení si můžete vybrat  celonerezová odstředivá čerpadla pro běžné aplikace jako je čerpání do tlakových nádob , akumulačních nádrží,  vodojemů apod. Správný výběr čerpadla ovlivňuje mnoho faktorů - hloubka zdroje vody, další převýšení mezi zdrojem a tlakovou nádobou nebo akumulací, vypínací tlak v tlakové nádobě, délka a průměr potrubí mezi čerpadlem a koncovou nádrží. Každý případ návrhu a instalace je individuální. Správně by vše mělo být navrženo projektantem nebo alespoň instalatérskou firmou s dostatečnými zkušenostmi z instalací čerpacích systémů. Nejvíce chyb se dělá při návrhu výtlačných potrubí. Investoři chtějí snížit náklady a tak kupují potrubí malých průměrů, kterým ale neproteče to množství vody, které umí dodat čerpadlo. Výsledkem je systém, v kterém čerpadlo umí dodat požadovaný tlak a množství, ale v odběrných místech na konci potrubí je malý tlak a málo vody. Tato čerpadla musí být dále chráněna proti chodu nasucho ( sondy, plováky) a jejich motory chráněné proti nadproudu , proti zkratu a proti přetížení. Všechny tyto externí ochrany prodražují celý systém  - cena komponent + cena montáže. U systémů s tlakovými nádobami dále kolísá výstupní tlak mezi zapínacím a vypínacím tlakem, toto např. způsobuje nepříjemné kolísání teploty vody ve sprchách. V tlakových nádobách je nutné pravidelně udržovat dostatečný protitlak vzduchu pomocí kompresoru. 

Do vrtů, studní i vodojemů je tedy výhodnější instalovat kompletní systémovou vodárnu  logo innovative pumping final.

Výhody:

  • má veškeré  ochrany řešené systémově v řídící jednotce EcoPower 
  • montáž systému logo innovative pumping final je jednodušší, rychlejší  a tedy levnější
  • konstantní výstupní tlak zajišťuje maximální uživatelskou pohodu
  • případné chybové stavy jsou zobrazovány na displeji
  • logo innovative pumping final je úspornější proti běžným čerpadlům, šetří Vaší peněženku i životní prostředí
  • je bezúdržbový 

 

Více zjistíte v rubrice RADY, VIDEA

 
100
13246110013246

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

čerpadlo nerezové pro vrty
Čerpadlo ECO4-60Hz 3x230V do stavebnic s měničem
Kód: 598/ECO2
Ponorná celonerezová čerpadla řady ECO 4 s motorem 60Hz jsou určena pro úsporný provoz a ovládání pomocí frekvenčních měničů s výstupem 3x230V 60Hz.  
od 10 947,11 Kč bez DPH
od 13 246 Kč
SKLADEM - detaily zde
Detail
kkk
Kód: 601
82,64 Kč bez DPH
100 Kč
Na dotaz
Detail

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem