vodárny s regulací otáček pro studny

Zde můžete vybírat  domácí vodárny pro studny. Dodávka vody pro privát, penziony, průmyslové a zemědělské provozy. Vodárny jsou řízené frekvenčním měničem, ušetříte tak až 40% provozních nákladů a získáte komfortní provoz s konstantním výstupním tlakem.

Domácí vodárny s ponornými čerpadly pro vaši studnu

Pořídit u nás můžete také automatické domácí vodárny opatřené  ponorným stupňovým čerpadlem z nerezavějících materiálů a se spodním sáním vhodnějším pro studny. Tyto vodárny vám umožní úsporné čerpání vody ze studní nebo nádrží o maximální hloubce do 5, 10 či 20 metrů a to v závislosti na zvoleném typu.Otáčky čerpadla jsou i tady řízeny frekvenčním měničem EcoPower, který v systému udržuje konstantní tlak i při proměnlivém průtoku, a který má i zde, ve vztahu k motoru, funkci ochrannou. Pro usnadnění výběru Vaší vodárny jsme mnoho Vašich otázek zodpověděli v rubrice RADY, VIDEA

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Zásady používání souborů cookies.   Podmínky ochrany osobních údajů.